zadzwoń
dojazd

Regeneracja

Turbosprężarki

W naszej firmie znajdziesz szeroką ofertę turbosprężarek po regeneracji. do samochodów osobowych, dostawczych ciężarowych, a także do maszyn budowlanych i rolniczych. Turbosprężarki stanowią istotny element silnika, pozwalający na zwiększenie jego mocy oraz ograniczenie zużycia paliwa. Konstrukcja turbosprężarki umożliwia zwiększenie ciśnienia powietrza wpadającego do silnika poprzez wykorzystanie energii wydalanych spalin. Korzystamy tylko z profesjonalnych maszyn, dzięki czemu każda turbosprężarka poddana regeneracji dorównuje jakością nowej!!!

dr turbo

Szybka realizacja

Dzięki wysokiej jakości sprzętowi i wyspecjalizowanej kadrze gwarantujemy kompleksową i sprawną obsługę naszych klientów. Z naszych usług skorzystasz:

osobiście

Preferujemy wymianę turbosprężarki , „stara za zregenerowaną” proces ten odbywa się niemalże "od ręki". Przy takiej wymianie wykluczamy ponowne uszkodzenia, gdyż weryfikujemy od razu uszkodzenia i wskazujemy przyczynę jej powstania. Nie możesz osobiście skorzystać z Naszych usług? Wybierz wysyłkę

Wysyłka

Wysyłając do nas turbosprężarkę masz pewność, że przeprowadzana przez nas usługa zostanie wykonana w jak najkrótszym czasie! Poddamy ją procesowi regeneracji przy zachowaniu wszelkich standardów i norm polskich oraz zagranicznych, a następnie odeślemy ją do ciebie możliwie jak najszybciej!

Stoiska na giełdzie

Możesz odwiedzić również nasze stoiska na giełdach samochodowych

Transport własny

Duże zamówienia wykonujemy transportem własnym

Na życzenie klienta wykonujemy usługi na powierzonych turbosprężarkach.

Regeneracja

Z nami oszczędzasz

Regeneracja turbosprężarki to sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Zabieg ten jest dużo tańszy, niż kupno nowej turbosprężarki . W skrajnych przypadkach rozbieżność cenowa pomiędzy regeneracją , a zakupem nowej turbiny to nawet kilkaset złotych!

Regeneracja

Wysoka jakość usług

Nasze 15-letnie doświadczenie na rynku to gwarancja najwyżej jakości usług. Po regeneracji, turbosprężarka zachowuje swoje parametry techniczne. Nasze usługi objęte są również gwarancją, co zapewnia dobrze wykonaną pracę. Podczas procesu regeneracji używamy tylko najlepszych jakościowo części. Nasi pracownicy dbają, by każda usługa wykonana została kompleksowo, a co za tym idzie – by parametry turbosprężarki po regeneracji nie dobiegały od parametrów nowej. Właśnie dlatego grono naszych stałych klientów nieustannie się powiększa, a wielu z nich jest gotowych na powierzenie nam opieki nad całą flotą swoich pojazdów. Zaufały nam również warsztaty samochodowe, które bez wahania montują Nasze turbosprężarki w pojazdach swoich klientów. Indywidualne podejście do każdego klienta pozwala nam na skupienie się na jego potrzebach. W każdej chwili możesz skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia. Nasi stali odbiorcy często korzystają z szeroko oferowanego doradztwa. Nasi pracownicy już podczas rozmowy są w stanie wskazać problem niewłaściwie pracującego podzespołu Problem nie zawsze wiąże się koniecznością wymiany turbosprężarki. Uszkodzenie może dotyczyć innej części – naprawa jej pozwali zaoszczędzić czas i pieniądze.

Regeneracja

Minimalizacja ryzyka

Korzystając z usług DR Turbo, minimalizujesz ryzyko uszkodzenia swojego pojazdu. Na rynku mogą kusić Cię tańsze zamienniki turbosprężarek Pamiętaj jednak o tym, że ich zastosowanie może negatywnie wpływać na pozostałe podzespoły pojazdu i prowadzić do jego trwałego uszkodzenia lub kosztownej naprawy. Dlatego nie daj się nabrać i skorzystaj z usług prawdziwych profesjonalistów w DR Turbo. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Podczas naprawy korzystamy tylko z oryginalnych i sprawdzonych części, dzięki czemu zregenerowana turbosprężarka będzie spełniać swoją rolę w stu procentach. Regeneracja w naszej firmie to optymalny wybór, gdyż pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy, przy jednoczesnym zachowaniu jakości. Wszystkie parametry pozostają bez zmian, dlatego nie ma się czego obawiać.

Regeneracja

Gwarancja

Jako DR Turbo dajemy realną gwarancję na usługi, które świadczymy. Robimy to z czystym sumieniem, ponieważ w swoją pracę wkładamy pasję oraz korzystamy z najbardziej profesjonalnych maszyn światowego lidera jakim jest SCHENCK. Bierzemy pełną odpowiedzialność za wykonywaną pracę, nad której efektami czuwa zespół doświadczonych ekspertów i miłośników motoryzacji. Po każdej regeneracji wykonujemy test szczelności turbosprężarki, regulację zmiennej geometrii oraz pomiar wszystkich parametrów. Na takie usługi dajemy 12 miesięcy gwarancji, bez limitu kilometrów czy motogodzin.
Gwarancja obowiązuje niezależnie od miejsca montażu.

Oferujemy najwyższą jakość usług i atrakcyjne ceny

SPECJALNA OFERTA CENOWA DLA STAŁYCH KLIENTÓW

Sprawdź nasze możliwości.

Turbosprężarki