zadzwoń
dojazd

dr turbo

Tuning

Każda modyfikacja seryjnych parametrów samochodu jest nazywana tuningiem. By zwiększyć fabryczna moc i polepszyć dynamikę, wielu właścicieli decyduje się na tuning podzespołów silnika. Jednym z najbardziej efektywnych jest tuning turbosprężarki. Można tego dokonać w naszej firmie. Na wstępie weryfikujemy stan turbosprężarki. Każda jej modyfikacja wymaga wymiany układu wirującego, wiec największe znaczenie ma stan jej rdzenia. Po wymianie części układu wirującego i doważeniu rdzenia, wytaczamy odpowiednie otwory w obudowach turbosprężarki. Gdy proces zostanie zakończony, dbamy o to, by podrasowana turbosprężarka była poprawnie skalibrowana, co maksymalnie zwiększa szybkość jej reakcji oraz siłę mocy. Jedną z możliwości tuningu jest turbosprężarka hybrydowa. Jest to polaczenie dwóch różnych turbosprężarek w jedną. W naszej ofercie znajduje się również i taka usługa.

dr turbo

MOC NA ZAMÓWIENIE!​

Tuning

Jesteśmy profesjonalistami i jako tacy ze szczególną uwagą podchodzimy do każdej realizowanej usługi. Obok szerokiej oferty serwisowej nasza firma proponuje tuning turbosprężarek. Podejmujemy się tego rodzaju działań na zamówienie. Naszym celem w tych przypadkach jest zwiększenie stopnia doładowania, a co za tym idzie poprawa działania turbosprężarki. Jednym z naszych podstawowych działań przy tuningu turbosprężarki jest zwiększenie koła kompresji oraz wałka, co wymaga wytoczenia większego otworu oraz obsadzenia odpowiedniego wirnika. Podejmujemy się zleceń tuningu każdego dostępnego modelu turbosprężarki na rynku. Stosujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały, a pracę wykonujemy w oparciu o profesjonalny sprzęt oraz zdobytą wiedzę i doświadczenie. Potrzebujesz więcej mocy? To dobrze trafiłeś. W naszej ofercie znajdziesz również profesjonalny tuning turbosprężarek.

Co zyskujesz?

Nasz doświadczony zespół podejmie się tuningu każdego rodzaju turbosprężarki, które montowane są zarówno w nowoczesnych, klasycznych, a nawet zabytkowych pojazdach. Tuning turbosprężarki to bardzo proces wymagający szczególnych umiejętności i niezwykłej precyzji, dlatego w naszej pracy wykorzystujemy tylko najwyższej jakości sprzęt i materiały. Nasi pracownicy z chęcią pomogą przeprowadzić klienta przez cały proces tuningu oraz wyjaśnia wszystkie wątpliwości.

Sprawdź wycenę

Oferta tuningu turbosprężarek dedykowana jest najbardziej wymagającym klientom. Skontaktuj się z nami, a dokonamy indywidualnej wyceny tuningu Twojego modelu oraz dostosujemy parametry turbiny do Twoich oczekiwań. Proces modyfikacji z powodzeniem może być przeprowadzany na podzespołach dostarczonych przez klienta lub na naszych turbosprężarkach, które również mamy w ofercie.

Tuning