Radka Radka Radka Radka
turbosprężarki
Sprawdź ofertę
KontaktTuszów Narodowy 383
Kod pocztowy: 39-332

tel.: 017 583 50 18
kom.: 502 305 039

info@radka-turbo.pl

Oferta


 

Turbosprężarki stanowią istotny element silnika, pozwalający na zwiększenie jego mocy oraz ograniczenie zużycia paliwa. Konstrukcja turbosprężarki umożliwia zwiększenie ciśnienia powietrza wpadającego do silnika poprzez wykorzystanie energii wydalanych spalin.

Nasza firma oferuje turbosprężarki po regeneracji do samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, a także do maszyn budowlanych i rolniczych. Na wykonane przez nas usługi w zakresie regeneracji dajemy 12-miesięczną gwarancję. Nie ograniczamy przy tym limitu kilometrów ani motogodzin.
  
Na życzenie regenerujemy turbosprężarki dostarczone przez klienta z możliwością uczestniczenia w procesie regeneracji. Czas realizacji takiego zlecenia to około 3 godziny od momentu dostarczenia.

W stałej ofercie posiadamy około 500 turbosprężarek po regeneracji.


 

    

 

Korzystamy z najbardziej profesjonalnych maszyn, dzięki którym każda turbosprężarka poddana przez Nas regeneracji dorównuje jakością nowej!!!

                                                          
Maszyny, których używamy to: SCHENCK TB COMFORT, SCHENCK 110 MBRS ORAZ TURBITAL!
SCHENCK uchodzi za światowego lidera w produkcji maszyn wyważających od początku XX wieku, toteż w miarę upływu lat maszyny Schencka osiągnęły niemalże stuprocentową skuteczność działania. Jedyną przeszkodą dla polskich zakładów jest ich cena (są o ponad połowę droższe od polskich bądź włoskich odpowiedników).

Wyważarka SCHENCK 110 MBRS doważa rdzenie turbiny z prędkością do 250 000 obr./min!! Jednocześnie zaopatrzona jest w najbardziej nowoczesny układ pomiarowy CAB 950.

Części, których używamy do regeneracji nie pochodzą z Chin.
Byłoby to nielogiczne, gdyby tak ogromną inwestycję w zakup maszyn zaprzepaścić używaniem chińskich odpowiedników. Nasza firma korzysta z zestawów naprawczych renomowanych marek tj. MELETT, GARRETT, HOLSET oraz innych zestawów najwyższej jakości, gdyż są turbosprężarki które takowych wymagają.

Zdecydowana większość firm regeneracyjnych pracuje na maszynach i częściach miernej jakości, co źle wpływa na opinię o regeneracji turbosprężarek. Jesteśmy temu przeciwni, ponieważ nie po to pracowaliśmy na swą renomę, by firmy o takim zapleczu logistycznym, a tym samym lekceważącym podejściu do klienta, na tę renomę wpływały.