zadzwoń
dojazd

NASZA FIRMA POWSTAŁA Z PASJI I ZAANGAŻOWANIA DO MOTORYZACJI.

Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu i nabyta wiedza sprawiają, że oferujemy najwyższej jakości usługi dla najbardziej wymagających klientów. Z powodzeniem realizujemy projekty w zakresie regeneracji i tuningu turbosprężarek do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz maszyn budowlanych i rolniczych. Oferta DR Turbo skierowana jest do szerokiego grona klientów na terenie Unii Europejskiej. Obsługujemy warsztaty samochodowe, firmy transportowe, logistyczne, a także klientów indywidualnych. Od 15 lat dbamy o zadowolenie naszych nowych i obecnych klientów. Nasze doświadczenie oraz stała potrzeba rozwoju sprawiają, że zawsze jesteśmy o krok przed konkurencją.

NIE MA DLA NAS RZECZY NIEMOŻLIWYCH!

Nasze profesjonalne usługi świadczymy w oparciu o bogate doświadczenie oraz najwyższej jakości sprzęt i nowoczesną technologię. Dzięki temu jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń, z których często z braku odpowiednich kwalifikacji konkurencja rezygnuje, gdyż nie posiada odpowiednich kwalifikacji. Nasz park maszynowy spełnia najwyższe rynkowe standardy. W jego skład wchodzą m.in. wyważarki dynamiczne i wysokoobrotowe firmy Schenck, które dają gwarancję właściwego dopasowania elementów i płynnej pracy mechanizmu wirującego turbosprężarki.. Każdą firmę tworzą przede wszystkim ludzie. Dlatego DR Turbo to nie tylko najwyższej jakości sprzęt, ale także zespół pracowników o bogatej wiedzy i doświadczeniu z pasją do motoryzacji. Kwalifikacje naszej kadry pozwalają na realizacją najtrudniejszych i najbardziej nietypowych zleceń. Dzięki naszemu zaangażowaniu, klient korzystający z naszych usług jest zawsze zadowolony.

Jako ciekawostkę możemy podać, że zastosowanie DR Turbo w nazwie wzięło się z połączenia inicjałów właściciela, jednak z czasem klienci zaczęli używać jej jako skrótu słowa „doktor”. Niezwykle cieszymy się z takiej opinii i zaufania. Staramy się aby nasi turbo-pacjenci zawsze wracali do domu w jak najlepszej formie:)

O nas