zadzwoń
dojazd

regeneracja

Koła dwumasowe

Stanowią zarówno element silnika jak i sprzęgła. Ich prawidłowe działanie decyduje o mniejszym drganiu na niskich obrotach silnika, jak również ogranicza szarpnięcia przy załączeniu sprzęgła. W naszej firmie podejmujemy się usunięcia uszkodzonych elementów dwumasy i zastąpienia ich w pełni sprawnymi. Po wprowadzeniu nowych komponentów wykonujemy zeszlifowanie powierzchni ciernej oraz wyważenia koła mające na celu wyeliminowanie wibracji przenoszonych na wał silnika, dzięki czemu wszystkie nierówności powstające w wyniku pracy mechanizmu są usuwane.

Nie przepłacaj!

Nasz doświadczony zespół specjalistów zadba o to, by koszt naprawy pojazdu był jak najniższy. Nowe koło dwumasowe może kosztować nawet kilka tysięcy złotych. Regeneracja koła w DR Turbo jest znacznie niższa, dzięki czemu można sporo zaoszczędzić. Jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż stosowanie zamienników lub używanych części. Zamienniki negatywnie wpływają na pozostałe części pojazdu i znacznie skracają jego żywotność, a w wielu przypadkach powodują bardzo kosztowne uszkodzenia. Używane koła dwumasowe to także nie jest dobry wybór, ponieważ nie da się zweryfikować ich faktycznego zużycia. Można w ten sposób uszkodzić silnik lub skrzynię biegów. Dzięki skorzystaniu z naszych usług, jesteś w stanie zaoszczędzić nawet do 60% kosztów naprawy,

Najwyższa jakość usług

Od 15 lat oferujemy najwyższą jakość usług, dlatego z powodzeniem realizujemy projekty dla najbardziej wymagających klientów. Podczas regeneracji koła dwumasowego usuwamy jego uszkodzone elementy i wymieniamy je na nowe. Ponadto szlifujemy powierzchnię cierną oraz dokonujemy wyważenia koła. Dzięki temu minimalizowane są wibracje, które przenoszone są następnie na wał silnika. W ten sposób zapewniamy płynną pracę pojazdu, redukujemy jego drgania i hałas, co znacząco wpływa na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Nad całym procesem czuwa grono wyspecjalizowanych pracowników, którzy do dyspozycji mają nowoczesny sprzęt. Nasza oferta spełnia najwyższe rynkowe standardy. Indywidualne podejście do każdego klienta pozwala nam na skupieniu się na jego potrzebach. W każdej chwili możesz skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia.

Oferujemy najwyższą jakość i atrakcyjne ceny.

Koła dwumasowe